logo

20 Ağustos 2014

Diego’dan Fenerbahçe’yi yıkan haber!

Derbide takımın en büyük kozu olması beklenen Diego’dan kötü haber geldi.

25 Ağustos’taki Süper Kupa’ya kadar hazır olması için seferberlik ilan edilen oyuncu iyileşmedi. Brezilyalı’nın, Galatasaray’a karşı oynaması neredeyse imkânsız.

Zorlamaya gelmiyor

Aziz Yıldırım’ın, Roma seyahati öncesinde sağlık ekibine, “Kesin yetişsin” talimatı verdiği Diego’nun derbide sahada olması artık çok zor. Kulüp doktorlarının ve fizyoterapistlerinin çabalarına rağmen Diego takımla birlikte çalışmalara başlayamadı. Tedavisinin aksamaması için Roma’ya bile götürülmeyen yıldızın en ufak zorlamada dahi ağrılarının arttığı öğrenildi. Süper Kupa’ya ise yalnızca 5 gün kaldı. Yani Diego, artık çalışmalara katılsa bile güçlenmesi ve hazır duruma gelmesi neredeyse imkânsız. Brezilyalı futbolcu, Galatasaray derbisinde büyük ihimalle tribünde olacak.

Diego’nun sakatlığı ne?

Fenerbahçe’nin büyük umutlarla kadrosuna kattığı Diego’nun sakatlığı darbeye bağlı değil. Aşırı zorlamadan ötürü, idmanda sağ arka adalesinde yırtık tespit edilen futbolcuda birinci derece yırtık olduğu tespit edilmişti. Yıldız futbolcuda zorlamadan kaynaklanan kanama olduğu ifade ediliyor.

Kaynak: Fanatik

Etiketler: » » » » » »
Share
469 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.