logo

14 Mayıs 2014

Dany: Hatamı anladım ama iş işten geçti

Tolga’nın kendisiyle tartıştığını belirten Kamerunlu futbolcu “Türkçe bir çok şeyler söyledi. Bazılarını anladım. Bazılarını anlamadım. Kimseye hakaret ve ihanet etmedim. Yaptığım hatadan döndüm ama iş işten geçmişti” dedi.

danyBeşiktaş’ın devre arasında Galatasaray’dan kiraladığı ve geçen hafta oynanan Elazığspor deplasmanı öncesinde kadro dışı bırakılan Dany, eski takım arkadaşlarına dert yandı…
Siyah beyazlılardan ikinci devre süresince sadece 100 bin Euro alabildiğini belirten Kamerunlu oyuncu “Bir insanın hakkını araması suç mu. Yetkililerle görüştüm bana cuma günü ödeme yapılacağını söylediler. Fakat yine de bir ses çıkmadı. Ben de antrenmana çıkmayacağımı teknik ekibe nedenleriyle belirttim. Ve beni Elazığspor maçı kadrosuna almadılar” dedi.

“UMARIM BENİM YAŞADIKLARIMI YAŞAMAZ”

Kötü bir şey yapmadığını vurgulayan Dany, “Tek hatam Elazığspor gibi kritik bir maçta takım arkadaşlarımı yalnız bırakmam oldu” ifadelerini kullandı. Beşiktaş kaptanı Tolga Zengin’le de tartıştığını belirten Kamerunlu futbolcu “Tolga bana Türkçe bir şeyler söyledi. Bazılarını anladım. Bazılarını anlamadım. Kimseye hakaret ve ihanet etmedim” diye konuştu.

“ÖZÜR DİLEDİM AMA BENİ GÖRMEK İSTEMEDİLER”

Futbol Komitesi’ne Ahmet Kavalcı ile görüşüp özür dilediğini belirten Dany “Yaptığım hatadan döndüm ama iş işten geçmişti. Takıma Elazığ’da katılmak için istekte bulundum. Kabul etmediler” dedi. Yaşadıklarından pişman olduğunu ve Elazığ’a giderek teknik ekip, oyuncular ve yöneticilerden özür dilemek istediğini ifade eden Dany “Bu hatamı Beşiktaş yetkililerine anlattım. Fakat beni kesinlikle görmek istemediklerini belirttiler. Çok üzüldüm” ifadesini kullandı.

Etiketler: » » » »
Share
574 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.