logo

02 Haziran 2014

Caner Erkin imza şartını açıkladı!

Fenerbahçe’nin halen sözleşme yenilemediği yıldızı Caner Erkin’in kulüple yaptığı görüşmelerin detayları da ortaya çıkıyor.

F.Bahçe ile Caner Erkin arasında tek sorun, 2.5 milyon Euro’luk yıllık ücretin ne kadarının garanti olarak verileceği. Yönetim 1.7 veriyor, Caner 2.1 milyon istiyor
Caner Erkin’in F.Bahçe ile olan tüm bağı 31 Mayıs itibariyle resmen bitti…
Sözleşmesinin bitimine 6 ay kala Avrupa’ya imza atma hakkı olmasına rağmen tercihini F.Bahçe ile masaya oturmaktan yana kullanan Caner Erkin, milli takım kampından yarın dönecek ve ayağının tozuyla Başkan Aziz Yıldırım’la masaya oturması bekleniyor.
Milli futbolcunun menajeri Batur Altıparmak ile yapılan görüşmelerde yıllık 2.5 milyon Euro’da anlaşma sağlandı. Tek sorun bu miktarın garanti para kısmındaki ödeme şeklinde. Fenerbahçe, 1.7 milyon Euro garanti para verip, 800 bin Euro maç başı öneriyor.
Caner ise ücretinin 2.1 milyon Euro’luk kısmını garanti para olarak istiyor, 400 bin Euro’nun toplam maç başı olmasını talep ediyor. Bu sorun çözüldüğü takdirde imzanın da Çarşamba ya da Perşembe günü atılması bekleniyor.(Sabah)

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.