logo

07 Ağustos 2014

Büyük isyan! Karabükspor’a yayın yok!

Karabükspor tarihinde ilk kez Avrupa kupalarında boy gösterirken bu akşam oynayacağı Rosenborg maçı hiçbir tv kanalında yayınlanmayacak.

Kardemir Karabükspor’un bu akşam deplasmanda Rosenborg ile oynayacağı UEFA Avrupa Ligi maçını hiçbir televizyon kanalının yayınlamaması büyük eleştirileri de beraberinde getirdi.

TRT TOPU FEDERASYONA ATTI!

Taraftarlar sosyal medya üzerinden kulübe çağrı yapsa da Karabükspor yönetimininden her hangi bir açıklama gelmedi. Eleştiriler TRT üzerinde yoğunlaşırken konuyla alakalı ulaştığımız TRT yetkilisi topu Türkiye Futbol Federasyonu’na attı. TFF’nin maçın yayınlanmasıyla ilgili hiçbir girişimde bulunmadığını söyleyen yetkili gün içinde bir gelişme beklemediğini sözlerine ekledi.

ROSENBORG WEB TV ÜZERİNDEN YAYINLAYACAK

Norveç’te hiçbir kanalın bu karşılaşmanın yayın haklarını satın almamasından dolayı Karabüksporlu taraftarların tv üzerinden maçı izleme olanağı bulunmuyor. Rosenborg kulübü ise resmi internet sitesinden taraftarlarına yaptığı çağrıda, belli bir ücret karşılığında maçı internet üzerinden izleyebileceklerini belirtti.

Rumen hakem İstvan Kovacs’ın yöneteceği zorlu mücadele TSİ 20.00’da başlayacak.(Haber7)

Etiketler: » » » » » » »
Share
1055 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.