logo

22 Mayıs 2014

Bozok Sağlık Yüksekokulu’nda örnek kampanya!

Bozok Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu idareci ve öğrencileri, Yozgat merkezine bağlı Bişek Köyü Şehit Âdem Kocadağ Ortaokulu’nda eğitim gören öğrencilerin okul kütüphanesinde eksikliği olan kaynak ve kitapları düzenledikleri kitap toplama kampanyası ile toplanmış kitapları okul kütüphanesine bağışladı.

bozok üniversitesi-kitap kampanya

Amaç öğrencilere okumayı sevdirmek, okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla düzenlenen kampanyada değişik alanlarda 600 kitap ve kaynak bir araya getirildi.

Kampanyaya ile ilgili açıklamalarda bulunan Bozok Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Selda Yüzer, Sağlık Yüksekokulu idareci ve öğrencileri tarafından Bişek Köyü Şehit Âdem Kocadağ Ortaokulu kütüphanesindeki eksik kaynak ve kitapları tamamlamak için kitap kampanyası düzenlediklerini söyledi. Selda Yüzer, toplanan kitapların ilkokuldan ortaokula kadar her seviyeye hitap ettiğini belirleterek, “kampanya kapsamında topladığımız kitapları minik kardeşlerimizin yaz tatili öncesinde kütüphaneye teslim ederek faydalanmalarına imkânı sağladık. Çocuklarımızı mutlu görmek bizleri de mutlu etti. Bir dahaki kampanyamızda daha fazla kitap toplayarak yine okulumuzu ziyaret etmeyi arzu ediyoruz. Kampanyaya katkı veren okul idarecilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

www.basaksehirnet.com

Etiketler: » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.