logo

19 Mayıs 2014

Beşiktaş’a bir darbe de Galatasaray’dan!

Beşiktaş Yönetimi, Diego Ribas’ı F.Bahçe’ye kaptırmasının ardından, şimdi de Lyon’dan Gomis’i kaybediyor. Siyah-beyazlıların ilgilendiği Fransız oyuncunun, G.Saray’ı tercih edeceği belirtildi.

Transferde uzun süredir Diego Ribas ile temas halinde olan, hatta prensip anlaşmasına vardığını ileri süren Beşiktaş’a ikinci darbe de Olympique Lyon’da forma giyen Bafetimbi Gomis’ten geldi. Kartal’ın bu oyuncuyu da Galatasaray’a kaptırmak üzere olduğu ortaya çıktı.

Rus ve İngiliz kulüplerinden teklif almasına rağmen Türkiye’ye gelmek isteyen Fransız oyuncunun menajerleri, birkaç gün önce Galatasaray ile görüştü. Şu ana kadar kendisine en yüksek parayı bordo-mavililerin önermesine rağmen, Galatasaray’a gitmeyi tercih eden Gomis, sarı – kırmızılılar ile bir kez daha konuşacak.

TFF’nin yabancı kontenjanı konusundaki kararını bekleyen sarı-kırmızılılar, 6+2 yönünde bir karar olsaydı bu oyuncuyla hemen sözleşme imzalayacaktı. Ancak şimdi çıkan 5+3 kararı nedeniyle Gomis transferi biraz daha bekleyecek.

Önce kadrosundaki yabancıların sayısını azaltmaya çalışacak olan Galatasaray Yönetimi, daha sonra Fransız oyuncuyla sözleşme imzalamaya çalışacak.

Diego’yu Fenerbahçe’ye kaptıran, Gomis’i ise transfer listesinden çıkaran Beşiktaş Yönetimi’nin ise, yüksek maliyeti nedeniyle Fransız oyuncuyla görüşmeme kararı aldığı ifade edildi.(Kaynak: Milliyet)

Etiketler: » » » » » »
Share
707 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.