logo

Başakşehir’de 1 TL’lik ayakkabı izdihamı

Başakşehir’de bir AVM’de bugün başlayan ‘alışveriş festivali’ kapsamında bir ayakkabı mağazası bayan ayakkabısı 1 TL’ye satınca adeta izdiham yaşandı.

İstanbul Başakşehir’de 23 Mayıs tarihinde açılan bir Alışveriş Merkezi’nde 8 Haziran’da başlayan ‘alışveriş festivali’ kapsamında bir ayakkabı mağazası, etiket fiyatı 49.99 TL’lik kadın ayakkabısını 1 TL’ye satışa sundu. 1 TL’lik ayakkabı için vatandaşlar mağazaya akın etti. Tek model olan kadın ayakkabısındaki 1 TL’lik kampanyaya sadece kadınlar değil, erkekler de hucüm edince izdiham yaşandı.
800 AYAKKABI YARIM SAATTE TÜKENDİ
Ayakkabı mağazası kampanyanın saat 21:00’da başlayacağını duyurdu. Öncesinde ise mağazanın önünde insan kalabalığı oluştu. Kampanya saati geldiğinde mağazanın önünde biriken kalabalık, güvenlik görevlileri tarafından içeriye alındı. Kampanya kapsamında toplam 800 ayakkabı yaklaşık yarım saat içerisinde tükendi. Ayakkabısını alan müşteriler ödeme yapmak için kasa önüne akın edince izdiham yaşandı. Mağazanın sorumlusu Oktay Şahin, “1 TL’lik ayakkabı satışı kampanyasını alışveriş festivaline destek amacıyla yaptık. Sınırlı sayıda ürün kampanya kapsamında çok kısa süre içerisinde bitti” diye konuştu.

1 tl ayakkabı

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
1880 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.