logo

09 Eylül 2014

Aysal: Melo çok terbiyeli takdir ediyorum

Ünal Aysal, Fenerbahçe camiasının hedefindeki Brezilyalı futbolcuya övgüler yağdırdı.

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Fenerbahçe taraftarlarının büyük tepki gösterdiği Brezilyalı Melo’ya her koşulda sahip çıkacağını söyledi.

Beyaz TV’deki Beyaz Futbol’a konuşan Aysal, “Melo’ya çok tepki var, sahip çıkıyor musunuz?” sorusuna verdiği cevapta, “Sahip çıkmaz olur muyum kardeşim! Adam her sene daha iyileşerek gidiyor. Hem oyunu iyileşiyor hem daha terbiyeli, daha düzenli bir hayat kurdu. Takdir edilecek bir hayatı var. Şu anda o çocuğun üstüne gitmek bir kasıt” ifadesini kullandı.

“AVUKAT EGEMEN’İN DOSYASI SAVCILIKTA”

Galatasaray Kulübü’nün 500 bin lirasını zimmetine geçirdiği iddiasıyla geçtiğimiz aylarda işine son verilen, sarı kırmızılı kulübün eski hukuk işleri sorumlusu Ayşegül Egemen’in kulüp hakkındaki iddialarını da yanıtlayan Aysal, “Bunlar, Ayşegül Egemen’in o 500 bin lirayı geri ödememek için ortaya sürdüğü bahaneler. Onlara inanmayın. Biz zaten resmi açıklamayı yaptık. Olay savcılığın önünde” dedi.

“O KADIN G.SARAY’IN 500 BİN LİRASINI YÜRÜTTÜ”

Aysal, avukat Egemen’in, “Galatasaray Kulübü’nün 1.5 milyon Euro’luk forması kayboldu. Bu işin içinde yöneticiler de var” sözleri için de şunları söyledi:

“1.5 milyon Euro’luk forma olayını ben hatırlamıyorum. Ama bütün kulüplerde bu tür hırsızlıklar oluyor. Nitekim kendisi 500 bin lirayı yürüttüğüne göre, demek ki başka şeyler de oluyor. Burası çok büyük bir kulüp. Ama bizim görevimiz bunları önlemek ve gerektiğinde savcılığa vermek. Bu işin içinde yöneticilerin olması mümkün değil. Hiçbir yönetici bu işe ne tenezzül eder, ne de girer. Zaten bir yönetici girerse, ertesi gün kulağından tutar atarım. Hırsızlık olayını kulüp içinde araştırıyoruz. Yöneticiler, yani bizim yukarı seviyedeki yöneticiler bu işin içinde yok. Ama aşağıda dükkan yöneticileri, şunlar onlar olabilir.”

Etiketler: » » » »
Share
410 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.