logo

19 Mayıs 2014

Atletico Madrid’ten Fenerbahçe’ye Diego şoku!

Fenerbahçe’nin transfer listesinde bulunan ve görüşmeler yapıldığı konusunda KAP’a bilgi verilen Diego Ribas konusunda Atletico Madrid’in henüz son sözü söylemediği öğrenildi.

Atletico Madrid Yönetimi’nin kiralık olarak oynattığı Diego ile 24 Mayıs tarihinde oynanacak olan Şampiyonlar Ligi final maçı sonrası tekrar masaya oturulacağı ve anlaşma sağlanması konusunda çaba sarf edeceği açıklandı. Diego’nun önümüzdeki sezonda takımda kalması için rapor veren teknik direktör Simeone’nin bu oyuncunun satılmasına kesinlikle karşı çıktığı belirtiliyor. Arda Turan’ın “Pupis” sakatlığının devam etmesi ve bazı maçlarda yer alamaması teknik yönetimi endişelendirdiğini vurgulayan spor yorumcuları ise Diego’nun da takımdan ayrılması durumunda orta sahanın çökeceği endişesi taşıyor.
ATLETİCO, YILLIK PARA KONUSUNDA FENERBAHÇE İLE YARIŞAMAZ
Brezilyalı başarılı oyuncunun Atletico Madrid’de kiralık oynadığı dönemlerde aldığı yıllık ücretin bir kısmını Alman kulübü Wolfsburg’un ödediğine dikkat çeken yorumcular Atletico’nun yıllık para konusunda Fenerbahçe ile yarışamayacağını ancak aldığı ücrete zam yapabileceğine işaret ettiler. Bu arada, Diego’nun eşinin ısrarla Brezilya’ya geri dönmek istemesi de fenerbahçe’nin önünde önemli bir engel teşkil oluşturduğu belirtiliyor. Bu durumu fırsat bilen Santos Kulübü’nün Diego’nun menejerliğini yapan baba Ribas ile temaslarını yoğunlaştırdığı da gelen haberler arasında.

Etiketler: » » » » » » »
Share
2916 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.