logo

11 Haziran 2014

Anlaşma tamam! G.Saray istedi Beşiktaş kaptı

Transfer sezonunun başlamasıyla birlikte elini çabuk tutmaya çalışan Beşiktaş bombayı Carlinhos ile patlatıyor.

Transfer çalışmalarını Brezilya’da sürdüren Önder Özen, Galatasaray’ın Fatih Terim döneminde peşinde olduğu sol bek Carlinhos transferini bitirdi.
Fluminense ile sözleşmesi biten başarılı sol bek için bonservis bedeli ödemeyecek olan Beşiktaş oyuncunun yıllık maaşında bonkör davrandı.
Brezilyalı yıldıza yıllık 1.2 milyon euro vermeyi planlayan siyah beyazlı ekip maç başı ücretini de 10 bin euro olarak belirledi. Brezilya’da prensipte anlaşılan Carlinhos’la, Önder Özen’in Güney Amerika’dan dönmesiyle birlikte resmi sözleşmenin imzalanacağı belirtildi.
CARLİNHOS SICAK BAKIYOR
Beşiktaş’ın bu yıl Şampiyonlar Ligi’nde boy gösterme şansını göz önünde bulunduran Carlinhos yapılan bu teklife olumlu yanıt verdi. 27 yaşındaki yıldız artık Avrupa’da boy göstermesi gerektiğini düşünüyor.
RAMON MOTTA KRİZİNE SON
Geçen sezon Beşiktaş’ta kiralık oynayan Ramon Motta’yı bonservisiyle almak isteyen siyah-beyazlı kulüp, Corinthians kulübüne 1.5 milyon euro teklif etmişti. Bu teklife sıcak bakmayan Corinthians, teklifte artış istemiş ve kısıtlı transfer bütçesi olan Beşiktaş için bu transfer çıkmaza girmişti.
Bu bağlamda Fikret Orman ile görüşen Önder Özen, bonservissiz Carlinhos’a yönelmenin kulüp menfaati açısından daha faydalı olacağını belirtti.(Haber7)

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
682 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.