logo

09 Ocak 2015

Albayrak, Sneijder için ateş püskürdü!

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Hollandalı futbolcu Wesley Sneijder hakkındaki transfer söylentileriyle ilgili konuştu.

gs-galatasarayGalatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Hollandalı futbolcu Wesley Sneijder’in Juventus’a transfer olacağı yönündeki iddialara bu kez sert ve kızgın bir dille cevap verdi.

GS TV aracılığıyle Sneijder iddiaları hakkında konuşan Abdurrahim Albayrak, “O bizimle mutlu. Ancak almak isteyen varsa gider bankaya 20 milyon euro yatırır. Bu tarz haberlerle kafa karıştırmaya gerek yok” yorumu yaptı.

“Juventus neden bu kadar heyecanlandı anlamadım”

Albayrak, Sneijder’i satmayacaklarının tekarar yinelerken, “Juventus ile görüşüldüğü ve pazarlık yapıldığı haberleri yalandır. Sneijder’in menajeri satmak istemediğimizi söyledik. Menajeri sürekli basına haber yaptırıyor. Ünal Aysal başkanımız onlara sözleşme için söz vermiş. Ancak biz onların sözleşmelerini uzatamayız. ‘Şampiyonluğu ilan ettiğimiz gün sözleşme konuşalım’ dedik, anlaştık. Şimdi her gün manşetlerde Sneijder haberi var. Biz Burak’ı alırken gittik, Trabzonspor’un hesabına parasını yatırdık. Juventus o kadar istiyorsa Galatasaray’ın hesabına 20 milyon euroya yatırırsın. Juventus neden bu kadar heyecanlandı anlamadım. Bu haberlerin çıkması taraftarlarımızı üzüyor, mutsuz ediyor. Futbolcumuzun kafasını karıştırıyorlar. Beni her yerde gördüğünde sımsıkı sarılıyor. Ailesi ve kendisi bize mutlu olduğunu söyledi. Mukavelesini uzatacağız ama şimdi olmaz” dedi.

Etiketler: » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.