logo

11 Mayıs 2014

Karabük’te F.Bahçe için alkış kavgası!

Karabük’ün G.Saray patentli oyuncuları, F.Bahçe maçı öncesi golcülerini dinlemedi. Mavi kırmızılı ekibin soyunma odasında İlhan Parlak arkadaşlarına “Fenerbahçe sahaya çıkarken alkışlayacağız” dedi. G.Saray’dan kiralık olan Furkan ile eski Cimbomlu Uğur ve Murat karşı çıktı.

Önceki gün oynanan F.Bahçe-Karabük maçına damgasını vuran olaylardan biri Anadolu temsilcisinde G.Saray forması giyen 3 futbolcunun F.Bahçe’yi alkışlamamasıydı. Furkan Özçal, Uğur Uçar ve Murat Akça, takım arkadaşlarının aksine Fenerbahçe’yi şampiyon olduğu için alkışlamadı. Karabük’ün tecrübeli ismi ve F.Bahçe’nin eski oyuncusu İlhan Parlak, soyunma odasında arkadaşlarını topladı.
‘Zorunda değilim’

İlhan, “Fenerbahçe’yi şampiyon olduğu için alkışlayacağız” dedi. Ancak sezon başında G.Saray’dan Karabük’e kiralanan Furkan Özçal buna karşı çıktı. Genç yıldız, “Hayır, ben alkışlamam” dedi.

Bunun üzerine İlhan Parlak kızıp, “Hayır alkışlayacaksın. Herkes alkışlayacak” ifadesini kullandı. Furkan da, “Sen bana karışamazsın. Alkışlamak zorunda değilim” yanıtını verdi. Ve seremoni öncesi Furkan, Uğur Uçar ile bir diğer G.Saray patentli isim Murat Akça arkadaşlarından farklı davrandı.

Etiketler: » » » » » » »
Share
1101 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.