logo

12 yıl sonra gelen intikam hırsı!

hindistan-intikam2003’te Hindistan’ın Uttar Pradeş Eyaleti’nde 12 yaşındaki Alam Khan, babasının bir arkadaşı tarafından öldürüldüğünü gördü. Ancak Alam Khan, babasının katilinin kimliğini açıklamak yerine 12 yıl bekleyerek intikam almayı seçti.

Babasının katili Muhammed Rais’i içki içmek için evine çağıran Khan, sarhoş ettiği adamı bıçakla öldürdü. Daha sonra da demir testeresi ve çekiçle cesedi parçaladı. Kurbanını intikam için beklediği yıl sayısı kadar parçaya bölen Khan, “Sesi son ses açtım ve bedenini 12 parçaya ayırdım” dedi. Daha sonra da Shoaib Kalam ismindeki suç ortağıyla cesedi bir dereye attı.

Polis, 16 Aralık’ta bulduğu cesetteki ameliyat izinden Muhammed Rais’in kardeşine ulaştı. Rais’in kardeşi, ağabeyini en son Alam Khan’ın evine giderken gördüğünü söyledi.

Polisin yakaladığı Khan, cinayeti soğukkanlılıkla itiraf etti. Yüzündeki gülümsemeyle gazetecilerin önüne çıkan Khan, 12 yıl ‘hayalini gerçekleştirmek’ için beklediğini ve bu intikamı aldığı için çok mutlu olduğunu söyledi.

Polis şefi Ram Suresh Yadav, Khan’ın hiçbir pişmanlık belirtisi göstermediğini belirtti. Yadav, Khan’ın Moradabad’daki evinde suç aletlerini bulduklarını da duyurdu.

Kaynak: AFP ve Times of India

Etiketler: » » » » »
Share
217 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.